پاسارگاد راه ماشین

شرکت پاسارگاد راه ماشین

خدمات بازاریابی و فروش ماشین های سنگین، راهسازی و تجهیزات معدنی

نیوهلند

نوشته شده توسط مدیر در

1391/02/25

New Holland Logo

New Holland Logo

تاریخچه شرکت نیوهلند ایتالیا

شرکت نیوهلند ایتالیا نخستین بار در سال ۱۸۹۵ در شهر  نیوهلند  آمریکا در ایالت پنسیلوانیای آمریکا آغاز به کار نمود .

شرکت  نیوهلند  با بیش از 130 سال سابقه از ادغام شرکتهای فیات ؛ کوبلکو ژاپن ؛ O&K و ماشین آلات راهسازی  نیوهلند  تشکیل شده است . شرکت در حال حاضر دارای ۱۰ کارخانه تولیدی ( ۴ کارخانه در اروپا ؛ ۵ کارخانه در آمریکای شمالی و یک کارخانه کوبلکو در ژاپن ) می باشد. دفتر مرکزی شرکت در تورین ایتالیا واقع شده که ۱۳ نوع محصولات خود ( در مجموع ۸۰ مدل ) را توسط بیش از ۸۰۰ نماینده با بیش از ۲۱۰۰ شعبه در ۱۰۰ کشور دنیا به فروش می رساند .

1895: تاسيس كارگاه در شهر نيوهلند آمريكا
1899: كمپاني فيات در شهر تورين ايتاليا تاسيس شد.از بدو تاسيس ، موسسان فيات خواستار توليد ماشين آلات با شيوه هاي مدرن صنعتي بودند.
1930: اولين توليد كننده ماشين آلات راهسازي ژاپن بنام كوب استيل( kobe Steel) آغاز به كار كرد. اين شركت در ادامه نسبت به طراحي و ساخت بيل هيدروليكي اقدام نمود كه در طی سالیان طولاني تبديل به تخصص اصلي اين شركت شد.
1947: اولين بيل هيدروليكي دنيا در شركت فيات ايتاليا توليد شد.
1966: اولين بكهو لودردر اين سال توليد شد.
1974: شركت آليس توسط فيات خريداري شده و نام فيات – آليس متولد شد.
1985: نام كوبلكو توسط شركت شركت كوب استيل ژاپن صرفا جهت بيلهاي مكانيكي اين شركت معرفي گرديد.
1991: شركتهاي نيوهلند و فيات به هم ملحق شدند. فيات، نيوهلند را از فورد خريداري نمود و يك شبكه گسترده جهاني در فروش ماشين آلات راهسازي و كشاورزي آغاز بكار كرد.
1998: شركت O&K آلمان كه در سال 1876 تاسيس شده بود و يكي از پيشگامان تكنولوژي گريدر و بيلهاي لاستيكي بود، توسط شركت نيوهلند خريداري شد.
2002: همكاري تجاري-صنعتي فيات ايتاليا و كوبلكو ژاپن در جهت استفاده از تجربيات صنعتي مشترك جهت ساخت بيل هيدروليكي شكل گرفت. در نتيجه بيلهاي فيات –كوبلكو توليد شد.
2005: نام تجاري نيوهلند از ادغام كوبلكو ژاپن، O&K آلمان ، آليس چارمرز آمريكا و فيات ايتاليا بوجود آمد.اين شركت پس ازخريد شركتهاي فوق الذكر با استفاده از برترين تكنولوژي ژاپن، آمريكاي شمالي و اروپا تبديل به يكي از توليدكنندگان ماشين آلات راهسازي با خط توليد كامل شد.
2007: شركت نيوهلند با توليد دويست هزار ميني لودر( Skid Loader) خود، 35 سال فعاليت در توليد ميني لودررا جشن گرفت.
2008: شركت نيوهلند مدل جديد بيلهاي چرخ زنجيري با ميزان آلايندگي بسيار كم و مصرف سوخت پايين را به بازار عرضه نمود.
2011: راه اندازي اولين مدل موتور سازگار با استاندارد TIER4 با قدرت بيشتر و مصرف سوخت كمتر