پاسارگاد راه ماشین

شرکت پاسارگاد راه ماشین

خدمات بازاریابی و فروش ماشین های سنگین، راهسازی و تجهیزات معدنی

نیوهلند

نوشته شده توسط مدیر در

2012/05/14

New Holland Logo

New Holland Logo

تاریخچه شرکت نیوهلند ایتالیا

شرکت نیوهلند ایتالیا نخستین بار در سال ۱۸۹۵ در شهر  نیوهلند  آمریکا در ایالت پنسیلوانیای آمریکا آغاز به کار نمود .

شرکت  نیوهلند  با بیش از ۱۳۰ سال سابقه از ادغام شرکتهای فیات ؛ کوبلکو ژاپن ؛ O&K و ماشین آلات راهسازی  نیوهلند  تشکیل شده است . شرکت در حال حاضر دارای ۱۰ کارخانه تولیدی ( ۴ کارخانه در اروپا ؛ ۵ کارخانه در آمریکای شمالی و یک کارخانه کوبلکو در ژاپن ) می باشد. دفتر مرکزی شرکت در تورین ایتالیا واقع شده که ۱۳ نوع محصولات خود ( در مجموع ۸۰ مدل ) را توسط بیش از ۸۰۰ نماینده با بیش از ۲۱۰۰ شعبه در ۱۰۰ کشور دنیا به فروش می رساند .

۱۸۹۵: تاسیس کارگاه در شهر نیوهلند آمریکا
۱۸۹۹: کمپانی فیات در شهر تورین ایتالیا تاسیس شد.از بدو تاسیس ، موسسان فیات خواستار تولید ماشین آلات با شیوه های مدرن صنعتی بودند.
۱۹۳۰: اولین تولید کننده ماشین آلات راهسازی ژاپن بنام کوب استیل( kobe Steel) آغاز به کار کرد. این شرکت در ادامه نسبت به طراحی و ساخت بیل هیدرولیکی اقدام نمود که در طی سالیان طولانی تبدیل به تخصص اصلی این شرکت شد.
۱۹۴۷: اولین بیل هیدرولیکی دنیا در شرکت فیات ایتالیا تولید شد.
۱۹۶۶: اولین بکهو لودردر این سال تولید شد.
۱۹۷۴: شرکت آلیس توسط فیات خریداری شده و نام فیات – آلیس متولد شد.
۱۹۸۵: نام کوبلکو توسط شرکت شرکت کوب استیل ژاپن صرفا جهت بیلهای مکانیکی این شرکت معرفی گردید.
۱۹۹۱: شرکتهای نیوهلند و فیات به هم ملحق شدند. فیات، نیوهلند را از فورد خریداری نمود و یک شبکه گسترده جهانی در فروش ماشین آلات راهسازی و کشاورزی آغاز بکار کرد.
۱۹۹۸: شرکت O&K آلمان که در سال ۱۸۷۶ تاسیس شده بود و یکی از پیشگامان تکنولوژی گریدر و بیلهای لاستیکی بود، توسط شرکت نیوهلند خریداری شد.
۲۰۰۲: همکاری تجاری-صنعتی فیات ایتالیا و کوبلکو ژاپن در جهت استفاده از تجربیات صنعتی مشترک جهت ساخت بیل هیدرولیکی شکل گرفت. در نتیجه بیلهای فیات –کوبلکو تولید شد.
۲۰۰۵: نام تجاری نیوهلند از ادغام کوبلکو ژاپن، O&K آلمان ، آلیس چارمرز آمریکا و فیات ایتالیا بوجود آمد.این شرکت پس ازخرید شرکتهای فوق الذکر با استفاده از برترین تکنولوژی ژاپن، آمریکای شمالی و اروپا تبدیل به یکی از تولیدکنندگان ماشین آلات راهسازی با خط تولید کامل شد.
۲۰۰۷: شرکت نیوهلند با تولید دویست هزار مینی لودر( Skid Loader) خود، ۳۵ سال فعالیت در تولید مینی لودررا جشن گرفت.
۲۰۰۸: شرکت نیوهلند مدل جدید بیلهای چرخ زنجیری با میزان آلایندگی بسیار کم و مصرف سوخت پایین را به بازار عرضه نمود.
۲۰۱۱: راه اندازی اولین مدل موتور سازگار با استاندارد TIER4 با قدرت بیشتر و مصرف سوخت کمتر